Suport Tehnic in Limba Rusa

Valoris Center
  • Data Postării 13 februarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 78
Descrierea Jobului

Candidatul ideal

Suntem in cautarea unui colegnou, vorbitor de limba rusa la nivel avansat, pentru echipa noastra de SuportTehnic (hardware & software), pentru un jucator important la nivelinternational in piata de IT&C.

Descrierea jobului

Rolul tau in cadrul echipei va fisa:

• Gestionezi apelurile din partea clientilor si sa rezolvi cu promptitudinediversele situatii pe care le raportează;
• Pastrezi evidența interacțiunilor cu clienții si sa inregistrezi informatiiletransmise de acestia;
• Identifici cele mai bune solutii pentru rezolvarea solicitarilor primite;

Beneficii:

• Program flexibil de 8h/zi de luni pana vineri
• Pachet salarial complet (salariu de baza + tichete de masa + bonusuri deperformanta + abonament medical la una dintre cele mai cunoscute cliniciprivate);
• Posibilitatea de a lucra pentru o companie de renume;
• Oportunitatea de a te dezvolta din punct de vedere profesional si de apromova in cadrul companiei;
• Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă cu oameni tineri, dinamici șiindependenti.

Detaliile Jobului
  • ExperientăAltele
  • GenulAmbele