Secretară – ABC Asigurări-Reasigurări S.A.

This job has been Expired
ABC Asigurări-Reasigurări S.A.
Descrierea Jobului

– Absolvent studii medii/studii superioare;
– Cunoștințe de operare PC – mediu(Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, etc.);
– Limba engleză – nivel mediu;
– Fire energică, comunicativă;
– Gândire analitică, caracter organizat, atenție distributivă și rezistență la stres;
– Tact, diplomație, loialitate și prezență de spirit;
– Orientare spre rezultat.

– Preia apelurile telefonice și transferă

-Pachet salarial atractiv;

-Tichete de masă;

-Posibilitatea de avansare;

-Cursuri de specializare în cadrul Societății;

Descrierea companiei

ABC Asigurări-Reasigurări S.A. este o societate cu capital privat integral românesc având acționariat compus în principal din firme de construcții și din persoane fizice.
Înființată în anul 1997, ABC Asigurări-Reasigurări S.A. și-a început activitatea în Octombrie 2000 prin lansarea produselor de asigurare, fiind avizată de către OSAAR pentru desfășurarea acestui tip de activitatea.
Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele