Secretar/ă – ABC Asigurări-Reasigurări S.A.

ABC Asigurări-Reasigurări S.A.
Descrierea Jobului

Candidatul ideal

-Absolvent studii medii/superioare;

-Cunoștinte operare PC – mediu (Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, etc.);

-Limba Engleză – nivel mediu;

-Fire energică, comunicativă;

-Capacitate de organizare și planificare a sarcinilor și priorităților;

-Gândire analitică, caracter organizat, atenție distributivă și rezistență la stres;

-Tact, diplomație, loialitate și prezență de spirit;

-Orientare spre rezultate.

Beneficii

-Pachet salarial atractiv;

-Bonusuri de performanță;

-Tichete de masă în valoare de 15 lei/fiecare;

-Oportunități de avansare;

-Cursuri de specializare susținute de firmă în urmă deciziei de avansare;

Descrierea jobului

-Preia apelurile telefonice și transferă legăturile către persoanele destinatare;

-Asigură suport administrativ pentru toate departamentele societății;

-Preia, înregistrează și distribuie corespondența primită din agențiile teritoriale sau de la partenerii externi;

-Tehnoredactează diferite materiale și situații/analize/raportări cerute de management;

-Întocmește lunar referatul cu necesarul de consumabile pentru departamentele societății;

-Îndeplinește orice altă sarcină solicitată de șeful ierarhic/conducerea societății.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele