Reprezentant vânzări en gros regional România

Viorica Cosmetic" S.A.
  • Data Postării 11 ianuarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 56
Descrierea Jobului

Suntem in cautarea de reprezentant vânzări en gros regional România.

Candidatul potrivit pentru a ocupa acest post trebuie sa corespundaurmatoarelor cerinte:

– studiisuperioare tehnice sau economice;

– experiențăminim 3 ani în domeniul vânzărilor en gros în sfera FMCG (experiența lucruluicu produsele cosmetice reprezintă un avantaj);

– abilitatide negociere și încheirea contractractelor;

– capacitatede a lucra în echipa;

сreativitate, capacitate deconvingere;

capacitate de analiza si sinteza;

– disponibilitatede a locui în or. București (reprezintă un avantaj dacă deja locuiți);

– permisde conducere (cat. «B»);

– cunoştinţeoperare PC (Windows, Word, Excel, Internet);  în cazul obținerii unor rezultate bune, compania este dispusa sa ofere automobil de serviciu);

Responsabilitati:

promovmovarea mărcii, imaginii, produselor șiserviciilor firmei, în concordanță cu interesele acesteia, cu procedurileinterne specifice;
– vânzarea produselor in conformitate custandardele si politicile companiei,

realizarea obiectivelor comercialeanuale/ trimestriale/lunare (target-ul);

– stabilirea,mentinerea si dezvoltarea relației cu clientii (fidelizează clienții dinportofoliul alocat);

– intocmeșterapoarte referitoare la vizite si vânzăile catre clientii de care raspunde;

– gestioneazăși dezvoltă portofoliul de clienți din zona, pe produsele și serviciileallocate.

Oferta societății noastre:

Salariu atractiv (salariu fix + bonus %);

Posibilitatea integrării și afirmării intr-o echipă tânără și dinamică;

Asistență și suport managerial;

Compensarea cheltuielilor pentrufolosirea automobilului.

Daca sunteți interesați de oferta noastră șicorespundeți profilului pe care îl cautam, asteptam CV-ul (cu poza) pe e-mail,indicați postul la care pretindeti in tema scrisorii.

Doar candidații selectați,vor fi sunați in vederea unui interviu.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPeste 3 ani experiență
  • GenulAmbele