Reprezentant Relatii Clienti – Partener ENEL

Valoris Center
  • Data Postării 13 februarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 67
Descrierea Jobului

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru ENEL cautam Operator Preluare Apeluri!

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele conditii:

  • Sa aiba cunostinte medii de calculator (Word, Excel);
  • Sa fie deschis, sa comunice cu usurinta si sa aiba o atitudine pozitiva;
  • Sa se adapteze la un program de lucru flexibil in 3 ture principale;
  • Certificarea unor cursuri de calculator reprezinta un avantaj.
  • Descrierea jobului:
  • Vei prelua apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate in 3 ture (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00);
  • Lucrezi 2-3 weekend-uri pe luna, dar cu liber in timpul saptamanii;
  • Vei fi proactiv in preluarea solicitarilor clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
  • Experienta anterioara nu este necesara
  • Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa inveti si sa te dezvolti;
  • Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe.
  • Beneficii:
  • Locatie centrala, zona Stefan Cel Mare – Piata Victoriei;
  • Program flexibil;
  • Salariu compus din parte fixa, tickete de masa si bonus;
  • Posibilitati de avansare in cadrul companiei;
  • Acces la biblioteca VALORIS.
Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele