Operator preluare sesizari – Partener Enel

Valoris Center
  • Data Postării 11 septembrie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 47
Descrierea Jobului

Candidatul ideal

Ne dorim de la tine:

  • sa ai cunostinte de utilizare PC;
  • sa iti placa sa lucrezi atat in echipa cat si individual;
  • sa fii comunicativ si sociabil;
  • sa ai o atitudine orientata catre client;

Descrierea jobului

  • preluarea apelurilor din partea abonatilor Enel;
  • identificarea abonatilor in baza de date;
  • oferirea suportului necesar in identificarea problemei;
  • transferarea solicitarii catre departamentul tehnic pentru solutionare;

Se lucreaza 5/7 zile, program full time in 3 ture dupa cum urmeaza:
6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00;

Beneficii:

  • Locatie centrala: Piata Victoriei;
  • Pachet salarial compus din: parte fixa + tichete de masa + spor de noapte;
  • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei dupa 6 luni in functie de rezultate;
  • Colectiv numeros si prietenos;
  • Flexibilitate si intelegere din partea echipei;
  • Suport permanent in procesul de invatare si dezvoltare;

Hai sa ne cunosti!

Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele