Consultant Telesales servicii bancare – Partener ING

Valoris Center
  • Data Postării 16 aprilie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 164
Descrierea Jobului

Candidatul ideal

Oportunitatea ideala pentru persoane cu sau faraexperienta, dinamice, orientate catre rezultat si dornice sa isi dezvolte ocariera de succes in domeniul financiar-bancar.

Te incurajam sa aplici daca:

iti doresti un job stabil si interactiv, alaturi de oechipa entuziasta;

esti o persoana serioasa, tenace si atitudinea pozitivate insoteste pretutindeni;

ai bune abilitati de comunicare si claritate inexprimare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

vei initia apeluri telefonice in vederea promovariiproduselor in randul clientilor din baza de date existenta;

vei adresa intrebari pentru a intelege nevoile clientilorsi vei oferi informatii relevante;- vei oferi informaţii corecte referitoare laprodusele şi serviciile ING;

vei vinde produsele si serviciile bancare, in randulclienţilor existenţi

Pentru inceput vrem sa stii ca…

ai posibilitatea sa iti organizezi programul de lucru inintervale orare flexibile (6/8 h);

performanta ta va fi remunerata in baza eforturilorindividuale constante, cu salariu fix, tichete de masa si bonusuri pe masurarealizarilor;

asigurare medicala la o clinica privata;

participare la training-uri de specialitate care sa itiofere toate informatiile necesare pentru a deveni un bun specialist in domeniulasigurarilor;

oportunitati de implicare in concursuri motivationale siteambuilding-uri.

CV-ul este doar un accesoriu, noi abia asteptam sa tecunoastem. Asteptam cv-ul vostru pe cariere@valoris.ro.

PS: Iti poti lua si prietenii cu tine 🙂

Detaliile Jobului
  • ExperientăAltele
  • GenulAmbele