Consultant preluare comenzi – Partener FLANCO

Valoris Center
  • Data Postării 26 septembrie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 149
Descrierea Jobului

Experientanu reprezinta un “must have”, trebuie doar sa ai o atitudine pozitiva si odorinta continua de a invata.

Cum ne dorim sa fii:

· Itidoresti sa lucrezi intr-un mediu placut, dar fara a neglija importantarezultatelor obtinute;

· Aiabilitati de comunicare si claritate in exprimare;

· Desi nu aio experienta profesionala bogata, te adaptezi si inveti repede;

· Estiorientat catre clienti si iti place sa ajuti;

· Esti canoi: o echipa de persoane deschise, calme, responsabile si punctuale;

Ce vei face?

· Veiparticipa la training-uri de specialitate care te vor ajuta sa inveti si sa tedezvolti;

· Vei fiproactiv in identificarea nevoilor clientilor si vei oferi asistenta printelefon si e-mail;

· Vei oferiinformatii despre produse si vei inregistra comenzile clientilor in sistem;

· Activitatede back office – vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiileobtinute

· Vei fisustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;

Ce beneficii ai?
· Contract pe perioadanedeterminata, program de lucru flexibil (8 ore/zi);
· Abonament medical la ReginaMaria, acces la biblioteca Bookster;

· Perioadade training platita la inceputul activitatii si traininguri periodice;
· Colegi simpatici,concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;

·Oportunitatea de a te dezvolta personal si profesional: posibilitati reale decrestere profesionala in cadrul companiei.

Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele