Consilier relatii cu clientii

This job has been Expired
Aneva Resurse Umane
  • Data Postării 26 aprilie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 112
Descrierea Jobului

p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }

Se ofera spreconcurs postul de consilier în relații cu clientii în cadrulcompaniei noastre. Iată ce implica acest post

Candidatul ideal

-Este o persoanadinamica sociabila și motivata

-Are bune abilitatide negociere și comunicare

-Are un spiritdezvoltat de echipa cu atingerea obiectivelor individuale

-Capacitati devalorificare a oportunitatilor de vanzare

-Managementulsituatiilor dificile

-Abilitatea de alucra sub presiune

Responsabilitatilepostului

-Crearea ofertelorde vanzare și promovarea acestora

-Negocierea cuclientii actuali și viitori ai companiei

-Prospectarea pieteidin zona sa de acoperire

-Intalniri cuclientii pe teren

-Incheiereacontractelor de intermediere și efectuarea de tranzatii pentruclienți

-Asistarea partilorla incheiera tranzactiilor

Ce îți ofera acestpost?

-Prestarea munciiîntr-un domeniu activ și dinamic alături de o echipa profesionista

-Posibilitatea deauto-dezvoltare

-Program flexibil,bazat pe eficiența și dedicatie

-Posibilitate deavansare profesională

Detaliile Jobului
  • ExperientăAltele
  • GenulAmbele