Asistenta Receptie – Coordonare Operatiuni Rent a Car

B smart - Rent a Car
  • Data Postării 26 aprilie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 61
Descrierea Jobului

– Preiaapelurile telefonice sau rezervarile venite online;

– Raspundeverbal, cat si in scris la solicitarile venite din partea clientilor si apotentialilor clienti;

– Mentinerelatia cu partenerii companiei;

-Livreaza / preia autoturismele oferite spre inchiriere;

-Completeaza contractele de inchiriere;

-Interactioneaza direct cu clientii si reprezinta compania in relatia cuacestia;

-Pregateste masinile pentru livrare, in conformitate cu standardele companiei;

-Verifica autoturismele atat inaintea predarii catre client, cat si la preluarealor;

-Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la livrarea autoturismului(incasare, retinere depozit etc).

Candidatul ideal

-Permis de conducere categoria B (minim 4 ani experienta);

-Disponibilitate pentru program flexibil;

-Engleza nivel mediu;

-Abilitati de comunicare / negociere / vanzare;

-Persoana dinamica;

– Atitudine pozitiva;

– Orientare sprerezultate si rezolvarea problemelor.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulFemeie