Asistent vanzari stand fotografie

Daescu Claudiu Adrian PFA
  • Data Postării 19 mai 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 299
Descrierea Jobului

Stand de fotografie angajeaza asistenta de fotograf. Nu sunt necesare studii sau abilitati speciale de fotografie, sarcinile principale fiind: oferirea de asistenta clientilor in probarea/alegerea produselor; executarea, ambalarea si vanzarea produselor. Salariu 2.000 lei/luna + prime periodice, ajustabile si cu alte bonusuri. Data inceput: 1 iunie. Zona: Berceni (sector 4). Program (iunie – august): luni si miercuri intre 17-21, joi si vineri intre 10-13 si 17-21; sambata si duminica intre 10-22. In perioada septembrie-noiembrie programul va fi scurtat (in cursul saptamanii se va lucra in intervalul 15-20, iar sambata si duminica intre 10-20). Ocazional, se pot primi in plus zile sau intervale libere, in functie de conditiile meteorologice. Detalii complete despre conditiile de munca si specificul acivitatii se furnizeaza la numarul de telefon 0763.212.302 (inclusiv Whatsapp).

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulFemeie