Asistent relații cu clientii

This job has been Expired
Aneva Resurse Umane
  • Data Postării 26 aprilie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 116
Descrierea Jobului

Te consideri o persoana careia ii place sa lucreze cu oamenii și să se dezvolte constant pe plan personal? Iată ce așteptări avem de la viitorul angajat:

-Studii superioare finalizate

-O persoana cu abilitati excelente de comunicare și o atitudine îndreptată spre client

-Capacitati de management al situatiilor dificile și de prioritizare

-Capacitatea de a lucra în echipa

-Abilitati de negociere și lucru sub presiune

-Abilitatea de autiliza calculatorul

-Experienta în munca de minim trei luni constituie un avantaj

Care sunt responsabilitatile postului?

-Identificarea de noi potentiali clienți

-Crearea și mentinerea relatiei de colaborare cu partenerii companei

– Pregatirea oferelor companiei și promovarea acestora pe site-urile de specialitate

-Preluarea apelurilor telefonice și gestionarea acestora

-Oferirea de suport clientilor în funcție de nevoile acestora

Ce îți putem oferi?

-Un pachet salarial atractiv

-Un mediu propice pentru dezvoltarea personala

-Lucru într-o echipa tânăra și motivata

Dacă îți dorești sa utilizezi toate abilitățile de mai sus și sa înveți mai mult, te invitam sa aplici pentru acest job.

Detaliile Jobului
  • ExperientăAltele
  • GenulAmbele