Suport Tehnic Limba Spaniola – Partener Bitdefender

Valoris Center
  • Data Postării 8 februarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 88
Descrierea Jobului

Aplica acum si vino sa faci parte din echipanoastra! La noi vei gasi oameni tineri, cu dorinta constanta de autodepasire.Ne place sa lucram impreuna, suntem foarte deschisi catre noii colegi si formamo echipa in adevaratul sens al cuvantului.

Stim deja ca:
· esti o persoana deschisa, comunicativa, calma, punctuala;
· ai cunostinte avansate de limba spaniola;
· iti doresti un job stabil cu program flexibil in Ramnicu Valcea sauBucuresti.

Activitatea este in limba spaniola si presupunepreluarea solicitarilor primite din partea clientilor prin telefon, e-mail sichat.

Beneficii:

  • Program de lucru flexibil part time/full time, organizat in functie si de disponibilitatea ta;
  • Traininguri specializate platite;
  • Pachet salarial motivant compus din: salariu fix + bonusuri lunare de performanta, ce va creste progresiv odata cu experienta acumulata de tine pe proiect;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei.
  • Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul IT – Software.
  • Si pentru ca intelegem importanta imbinarii lucrului cu o atmosfera relaxanta – concursurile, zilele tematice si iesirile intre echipe sunt nelipsite.
Detaliile Jobului
  • ExperientăAltele
  • GenulAmbele