Specialiști în creșterea ROI-ului

WebMagnat
Descrierea Jobului

Stupul WebMagnat are nevoie de albinuțe de tip specialist marketing.

Căutăm o albinuță lucrătoare și creativă care să ne ajute în departamentul unde se prelucrează și se promovează mierea, cunoscut și sub denumirea de Marketing.

Cum trebuie să fie albinuța care va intra în stup alături de noi:

– să fie organizată și ordonată

– să fie creativă, să găsească soluții acolo unde “legea” impune restricții

– să fie proactivă

– să aibă foarte bune abilități de comunicare

– foarte bună capacitate de sintetizare a informațiilor, estimare și analiză

– să implementeze ideile/conceptele în campaniile de marketing

– să fie pasionată de mediul online și de social-media

– să fie pasionată de content-writing

– să aibă cunoștințe de limba Engleză

– să aibă capacitatea să anticipeze la modul real trendurile de evoluție a pieței din domeniile de business ale clienților

– să fie proaspăt absolvent de studii de specialitate în marketing/ comunicare/ management

Ce oferim:

– salariu fix

– laptop

– telefon

– birou și materiale de birotică care să îi fie de ajutor în organizarea muncii

– posibilitate de dezvoltare și promovare în cadrul echipei

– seriozitate

– cadouri și surprize

– cărți de vizită

– atmosferă placută și distracție

și multă cafea 🙂

Albinuțele interesate ne vor trimite CV-ul în stupul virtual, la adresa de e-mail: contact@webmagnat.ro

Sau pot suna la: 0332 440 997 / 0770 758 431.

Anuntul este pentru un post full time in biroul din Iasi.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele