Specialist Marketing

SC BORG DESIGN SRL
  • Data Postării 13 martie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 33
Descrierea Jobului

Cerinte:

Studii superioare in marketing sau domenii conexe(comunicare/jurnalism);

Experienta in marketing online;

Creativitate în dezvoltare şi lansare de promoţiide produse şiprograme de marketing, cu impact asupra creşterii vânzărilor şi acotei depiaţă;

Abilitati de lucru cu programe grafice;

Abilitati de comunicare si relationare;

Cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat.

Descrierea jobului:

– Creare de conținut grafic, prezentări vizuale(broșuri,  bannere, campaniipublicitare, afișe etc);
– Creare de conținut pentru newslettere/articole/comunicate de presa sipublicarea acestora;
– Administrare publicitate online, realizare si publicare de știri onlinepentrucompanie (Adwords);
– Administrare pagini social media;
– Promovare imagine companie prin acțiuni in mass-media;
– Propunere de strategii de marketing in vederea îndepliniriiobiectivelorfinanciare si nefinanciare ale companiei;

Beneficii:
• Tichete de masă;
• Bonusuri de performanţă;
• Asigurare de sănătate privată;
• Teambuilding-uri periodice cu angajaţii companiei;
• Pachet salarial atractiv.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPeste 3 ani experiență
  • GenulAmbele