Secretara

ABC Human Capital
  • Data Postării 13 decembrie 2017
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 108
Descrierea Jobului

Responsabilitati

-Activitati de facturare
– Intocmire de rapoarte si alte sarcini de secretariat
– Organizare corespondenta (intrari-iesiri, inregistrare, distribuire, arhivare),
-Selectaresi redirectionare e-mail-uri.
– Mentinere relatii cu clientii, consumatorii si curierat
– Receptionarea si redirectionarea apelurilor telefonice
– Pregatirea documentatiei in vederea efectuarii operatiunilor de import / export.
– Facturare
– Inregistrarea facturilor si a mijloacelor de plata (BO, CEC, chitante)

Cerinte

– Studii medii sau universitare
– Limba engleza nivel mediu
– Experienta minima 3 ani de munca
– Foarte bune abilitati de utilizare a calculatorului (suita Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
– Cunoasterea programului Saga Software sau alt program de contabilitate reprezinta un avantaj.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele