Product Supervisor

Global Mirex
  • Data Postării 7 septembrie 2017
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 173
Descrierea Jobului

Candidatulideal:

-Varsta 25 – 35 ani

-Experienta minim 1 an in vanzarea cafelei espresso

-Extrem de ambitios si motivat

-Abilitati excelente de comunicare

-Fire deschisa, comunicativa, carismatica

-Capacitati de organizare si coordonare

-Problem-solving, cu initiativa si descurcaret

-constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine: Italiana sau engleza (sauexperienta de munca in Italia)

-prezentabil, aspect fizic placut

-simt estetic

-obligatoriu permis de conducere

Cerintele postului:

-urmarirea implementarii unui brand premium de cafea italiana in locatiilepartenere

-training si formare a personalului in prepararea cafelei si a retetelor decafea

-implementarea proiectului:  livrarea espressoarelor si a rasnitelor,efectuarea reglajelor necesare, modul de prezentare, branding in locatie

-identificare de noi clienti

-urmarirea constanta a vanzarilor si raportarea zilnica a rezultatelor

-implicare activa in atingerea tintelor de vanzari

-efectuarea reglajelor tehnice si a mentenantei echipamentelor la client.

-program flexibil

Pregatire:

-studii de specialitate in sector, training in cafea

-cunostinte word si excel

-experienta comerciala

Beneficii:

-salariu stimulant (2800 – 3000 RON) si sistem de bonusare ( pana la 3% dinvanzari)

-masina de firma, telefon

-colaborare cu branduri italiene prestigioase si clienti premium

-spatiu de lucru elegant, modern, placut

-echipa tanara si dinamica

-formare in Italia la producatori; cursuri de formare tehnica in utilizareaaparatelor si prepararea cafelei

-posibilitate evolutie profesionala rapida

Desprecompanie:

CompaniaGlobal Mirex are ca obiectiv promovarea brandurilor italiene pentru canalulHoReCa (Hoteluri, Restaurante, Catering).

Companiaare sediul principal in Milano, Italia, si reprezinta producatori italieni deprestigiu pe piete din Europa si Orientul mijlociu.

Birouldin Romania se ocupa cu importul si distributia brandurilor Antica Gelateriadel Corso (Froneri), GranCrema, Toschi, Miscela d’Oro, Arthemia, Olio Basso,Robo, Decordolce, Decorella, Formec Biffi si altii.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPeste 3 ani experiență
  • GenulAmbele