Operator call center

IQBOX TELEKOM
Descrierea Jobului

Partener Telekom Romania, cu oprezenta de 12 ani pe piata din Romania, IQBox.ro se afla cu cele 40 demagazine, in 10 dintre orasele importate ale tarii: Bucuresti, Timisoara,Constanta, Ploiesti, Brasov, Braila, Galati, Baia Mare, Giurgiu si Targu Jiu.

Conceptul smart, creativ sofisticat al magazinelor IQBox ofera clientilor sai o experienta unica siconsultanta personalizata

Teinvitam sa faci parte din echipa IQ BOX Telekom !

Cerinte:

Bune abilitati de comunicare si relationare

Seriozitate, punctualitate si perseverenta

Experienta in call-center reprezintaun avantaj, insa nu este obligatoriu J

Suntem un colectiv tanar si ambitios

    Descrierejob :

Contactarea clientilor pentru a-i invita in magazine

Oferirea de informatii cu privire laabonamente (pe scurt) – promotii si reduceri

Acordarea de vouchere pentru aconvinge clientii sa-si resemneze abonamentele.

Beneficii:

Training profesionist despre aplicatie/servicii +produse (Telekom)

Salariu avantajos (peste media de salarii in domeniu call-center)

Comisioane in functie de performanta

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, trimite-ne CV-ul tau !

*Candidaturile insotite de CV pot fi trimise pe: cariera@iqbox.rocu subiectul “Operator call center”.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele