Moderator anunturi

IMD
  • Data Postării 19 ianuarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 460
Descrierea Jobului

Vrei sa castigi bani in plus?

Poti afla ceea ce oferim si ceea ce cautam, pe linkul de mai jos, este doar un site de informatii, dar cu sistem de inregistrare , citește toate informațiile în intregime, ca sa fi bine informat:

Alaturi de noi poti invata multe lucruri noi, si iti poti alege singur programul, si in functie de implicare  poti ajunge sa castigi peste 2000lei/luna.

Avem mai multe posturi de unde poti castiga usor niste banuti.

Poti alege pentru postare de anunturi, sau pentru moderator de anunturi.

Trebuie să verifici anunţurile promovate din pending, să vezi dacă titlul, conţinutul, pozele, direcţionările sunt în conformitate cu categoria şi cu alte lucruri pe care le vei învăţa după ce te vom selecta în echipa moderatorilor de anunțuri.

Si daca tot esti nehotarat/a, te informam ca oferim si contract legal.

Ne puteti contacta si la succes.estera@gmail.com

Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele