FRONT DESK OFFICER

ABC Human Capital
  • Data Postării 16 martie 2018
  • Aplică înainte de: 16 aprilie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 9
Descrierea Jobului

  1. Administrative/secretariat/protocol –  40%

– oferireaunui minim de informatii despre domeniu, mai ales celor care nu au mai filmatniciodata (suport flyere prezentare si video educativ ecran TV receptie);

– oferireasuportului necesar in vederea intregistrarii persoanelor noi in platforma,indrumarea acestora pentru completarea corecta a fiselor de inregistrare online,in tabletele de la receptie;

-verificarea si validarea datelor introduse de acestia in platforma de castingonline prin intermediul tabletelor (datele introduse in tablete se duc directin platforma online de casting, acolo unde trebuie sa fie verificate/validate/corectate)

– directionareaacestora catre sala de casting/studio foto in vederea realizarii pozelor decatre directorul de casting/asistent casting/colegi

-verificarea periodica a:

         -preluarea si transmiterea la/de la banca a documentelor financiar – contabile (extrasede cont, op-uri s.a.m.d.);

– efectuarea platilor utilitatisi administrative si catre diversi furnizori/colaboratori la banca – subindrumarea superiorulul ierarhic;

– centralizareasi verificarea corectitudinii documentelor contabile primare primite de lacolegi si colaboratori/furnizori/administrative, cum sunt: facturi, chitante,deconturi;

-inregistrarea, centralizarea si arhivarea in bune conditii a documentelorfinanciar -contabile receptionate si verificate – tabele evidente cheltuielilunare;

– centralizarea si transmiterea acestora lunar ladepartamentul contabil;

– rezolvareaproblemelor minore aparute cu receptia/verificarea/clasificarea acestor  documente, comunicare cu contabilitatea sicolegii.

CERINTE CANDIDAT IDEAL

         constientasi pregatita pentru tot ceea ce este necesar sa faca pentru a se dezvolta

       nergica, cu o vointa de fier, ambitioasa

                                         cunostinte minime de contabilitate primara.

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele