Consultant Clienti Part time/Full time – Spaniola si Engleza

Valoris Center
  • Data Postării 6 februarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 113
Descrierea Jobului

Ce ne dorim de la tine:

Sa vorbesti limba spaniola  si engleza la nivel mediu/avansat;

Sa poti asimila rapid cunostintele;

Sa iti placa sa lucrezi in echipa;

Sa fii o persoana proactiva, orientata catre client;

Responsabilitatiile tale vor fi:

Sa acorzi suport clientilor via telefon/email;

Sa asimilezi si implementezi procedurile de lucru;

Sa prezinti solutii clientilor conform nevoilor acestora;

Sa construiesti si sa mentii o buna legatura cu clientii prin oferirea informatiilor necesare;

Ce vei castiga din aceasta experienta:

un program organizat in intervale orare flexibile (6h/8h/zi).

un pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + tichete de masa+ bonusuri + diverse premii;

o perioada de training platita;

acces gratuit la cartile din biblioteca companiei;

o colaborare de lunga durata, asadar contractul tau de munca va fi pe perioada nedeterminata;

vei primi suport si feedback din partea supervisor-ul tau privind activitatea desfasurata, astfel incat sa puteti identifica impreuna nevoile tale de training si dezvoltare;

o locatie buna si un mediu prietenos de lucru.

Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele