Consilier bancar – Partener Bancpost (Ramnicu Valcea)

Valoris Center
  • Data Postării 9 februarie 2018
  • Aplicanți 0
  • Vizualizări 49
Descrierea Jobului

Te afli in cautarea unui job stabil cu program flexibil? Alatura-te echipeinoastre, chiar daca nu ai experienta!

Ce vei face?

– Vei interactiona telefonic si vei customiza oferte adaptate la nevoileclientilor existenti in baza de date;
– Vei participa la proiecte variate si dinamice in cadrul carora cunostintelesi abilitatile tale vor fi perfectionate.

Iti oferim:

– Traininguri specializate in domeniul bancar;
– Program de lucru flexibil (6/8 ore), de Luni pana Vineri;
– Pachet salarial compus dintr-o parte fixa la care se adauga bonusuri deperformanta;
– Mediu de lucru foarte placut, atmosfera prietenoasa si colegi veseli.
– Oportunitatea de a acumula experienta in domeniul financiar – bancar si de afi promovat. In functie de rezultate, poti fi tu urmatorul nostru Team Leader!

Trimite-ne CV-ul tau, iar noi te vom contacta pentru a stabili o discutie lasediul nostru.

Detaliile Jobului
  • ExperientăNecalificat
  • GenulAmbele