BTL Junior Account Manager

FRONTLINE
  • Data Postării 24 august 2017
  • Aplicanți 1
  • Vizualizări 346
Descrierea Jobului

Dacă îți dorești o carieră în cadrul unei agenții de publicitate BTL,noi îți oferim oportunitatea de a învăța și a te dezvolta pe segmentul:

– Menținerii relației cu clienții companiei;

Implementării de campanii de publicitate (BTL) pentru companii multinaționale.

Ce ne dorim dela tine?

Disponibilitate de lucra Full-Time;

– Un minim de experiență în relaționarea cu clienții;

Dorință de învățare, implicare activă și asumarea responsabilității tuturor etapelor proiectelor până la finalizare;

Abilități excelente de comunicare;

– Capacitate de adaptare;

– Bune cunoștințe de PowerPoint și limba engleză;

Studii superioare;

– Un minim de experiență într-o agenție de publicitate reprezintă un avantaj;

…și nu în ultimul rând, să fii o persoană dinamică, comunicativă și veselă 🙂

Dacă te regăsești în cele menționate mai sus și locuiești în București, dorim să te cunoaștem!

Cu peste 13 ani de experiență în domeniul BTL & Experiential Marketing, FRONT LINE MARKETING te poate ajuta să îți construiești o carieră de success!

Detaliile Jobului
  • ExperientăPrimii 3 ani experiență
  • GenulAmbele